11:21 27.10.2023

КМІС: Комунікацію центральної влади добре і нейтрально оцінюють 74% опитаних жителів прифронтових регіонів

1 хв читати
КМІС: Комунікацію центральної влади добре і нейтрально оцінюють 74% опитаних жителів прифронтових регіонів

37% опитаних жителів прифронтових регіонів називають президента України Володимира Зеленського джерелом найбільш достовірної інформації, на другому місці з 18% - головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.

Про це свідчать дані опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) 7-12 серпня 2023 року на замовлення USAID (проєкт "Трансформація комунікацій в Україні").

"На відкрите запитання про публічних осіб, які дають достовірну інформацію, 37% називають В.Зеленського. На умовно другому місці - В.Залужний (18%). Далі йдуть О.Арестович (10%), С.Притула (9%), К.Буданов (9%). Інших осіб називали рідше", - йдеться в повідомленні КМІС за підсумками цього дослідження.

Як зазначають соціологи, респонденти скоріше нейтрально-позитивно оцінюють комунікацію влади та жителів області. "Щодо центральної влади, то 32% добре оцінили комунікацію і 42% - нейтрально (негативно оцінили комунікацію цієї гілки влади 25%). У випадку місцевої влади дещо вищий акцент на позитивній стороні - 40% добре оцінили та 30% - нейтрально (погано - 30%)".

Протягом 7-12 серпня 2023 року КМІС провів опитування жителів 10 прифронтових регіонів на замовлення проєкту "Трансформація комунікацій в Україні", що є програмою USAID, яку реалізує "Кімонікс Інтернешнл" в Україні. Методом онлайн-інтерв'ю було опитано 1000 дорослих жителів прифронтових регіонів. За звичайних обставин статистична похибка загальної вибірки не перевищує 3,1%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кулеба закликав союзників активізувати виробництво зброї та "перейти від співчуття до запобігання загибелі людей"

Світова більшість має бути на Саміті миру - Зеленський

ВАКС ухвалив вирок колишньому нардепу Пацкану та звільнив від покарання у зв'язку із закінченням строку давності

НАДС ініційовано навчальну програму "Комунікація та взаємодія з ветеранами/ветеранками на державній службі" для публічних службовців

Завдяки підтримці столичної громади 101 бригада знищила російської техніки майже на 35 мільйонів доларів

Зеленський подякував прем'єр-міністру Великої Британії за виділення найбільшого пакета оборонної підтримки

Посол ЄС: Дуже сподіваюся, що в червні буде ухвалено рішення про затвердження переговорної рамки для України

Посол ЄС в Україні Матернова вітає ініціативу громадян Словаччини зі збору коштів для закупівлі снарядів для української армії

Байден закликав Сенат проголосувати за пакет допомоги Україні

У домовленостях про ATACMS всі точки розставлені - Зеленський після розмови з Байденом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА