Інтерфакс-Україна
13:10 27.10.2023

Корнієнко: Проводити вибори під час війни неможливо, але треба обговорювати, як їх проводити після її закінчення

1 хв читати
Корнієнко: Проводити вибори під час війни неможливо, але треба обговорювати, як їх проводити після її закінчення

Проводити вибори під час дії воєнного стану неможливо, але обговорювати, як їх провести після війни, необхідно, вважає перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко.

"Прямо зараз їх (вибори - ІФ-У) провести неможливо, зараз діє воєнний стан... Обговорення післявоєнних виборів не означає, що завтра треба проводити вибори. Але обговорювати це треба. І знаходити шляхи якісного волевиявлення в повоєнний час", - сказав Корнієнко в ефірі національного телемарафону в п'ятницю.

На думку Корнієнка, треба вести дискусію про проведення виборів після війни і з парламентами різних країн, і з їхніми органами адміністрування виборів, і на рівні урядів.

Він наголосив, що питання організації післявоєнних виборів непросте й потребує дуже великих ресурсів: і організаційних, і фінансових, і фізичних.

"І треба буде ухвалювати закон, і встановлювати нові тимчасові правила. І вирішувати питання голосування наших переселенців за кордоном. Зокрема, і для цього треба взаємодіяти з іншими країнами", - зазначив перший віцеспікер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА