Інтерфакс-Україна
18:56 27.10.2023

Зеленський запросив лідера ОАЕ на майбутній другий саміт Grain from Ukraine

1 хв читати
Зеленський запросив лідера ОАЕ на майбутній другий саміт Grain from Ukraine

Президент України Володимир Зеленський провів розмову з лідером ОАЕ Мухаммадом бін Заїдом Аль Нагаяном.

"Відбулася розмова з Його Високістю шейхом Мухаммадом бін Заїдом Аль Нагаяном. Я вдячний ОАЕ за участь у засіданні Формули миру у Джидді, за готовність направити свого представника на Мальту, а також за гуманітарну медичну та енергетичну допомогу Україні. Я поінформував Його Високість про гуманітарну програму України Grain from Ukraine і запросив ОАЕ на її майбутній другий саміт", - написав Зеленський у соцмережі Х (раніше - твіттер) у п'ятницю.

Глава української держави також повідомив, що під час розмови було обговорено ситуацію на Близькому Сході.

"Я наголосив на важливості захисту цивільного населення, а також забезпечення безперебійної роботи гуманітарних коридорів", - підсумував Зеленський.

Як повідомляє пресслужба глави української держави, за підсумками розмови сторони домовилися продовжити роботу над укладенням угоди про всеосяжне економічне партнерство.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МВФ зобов’язав Україну до кінця липня-2025 підготувати дорожню карту для усунення прогалин у структурі ІСІ

Навроцький обіцяє зустрітися із Зеленським – ЗМІ

Рада розгляне законопроєкт про створення Спецтрибуналу на найближчому засіданні – Стефанчук

DOGE може зайнятися розслідуванням діяльності Маска – Трамп

Ідея об'єднання Мінветеранів з іншим міністерством є помилковою - нардеп

Єрмак про конфлікт РФ з Вірменією й Азербайджаном: причина цього небажання Кремля визнавати суверенітет сусідів

Порошенко анонсував участь в з’їзді Народної партії Іспанії та Конференції з питань відновлення України в Римі

Данія розпочала головування у Раді ЄС

Україна мала вийти з Оттавської конвенції з початком повномасштабної війни - член комітету нацбезпеки

Трамп підписав указ про скасування низки санкцій проти Сирії - Білий дім

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА