Інтерфакс-Україна
09:27 11.11.2023

Єрмак і Салліван обговорили ситуацію на фронті та продовжили діалог щодо Формули миру

1 хв читати
Єрмак і Салліван обговорили ситуацію на фронті та продовжили діалог щодо Формули миру

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак у рамках постійного діалогу із союзниками провів телефонну розмову з радником президента Сполучених Штатів Америки з питань національної безпеки Джейком Салліваном, повідомляє пресслужба президента України.

"Андрій Єрмак поінформував співрозмовника про актуальну ситуацію на найгарячіших ділянках фронту, зокрема про оборонні операції та наступальні дії українських військ. Він наголосив на необхідності своєчасного постачання озброєння та боєприпасів для успішного захисту українських земель від російських загарбників", - ідеться в повідомленні на сайті президента України в суботу.

Сторони також обговорили ситуацію на Близькому Сході та важливість уникнення ескалації і жертв серед мирного населення.

Крім того, зазначається в повідомленні, було продовжено діалог щодо реалізації Формули миру. "Особливу увагу Андрій Єрмак та Джейк Салліван приділили результатам третьої зустрічі радників з питань національної безпеки та радників з питань зовнішньої політики щодо імплементації пунктів Формули, що відбулася на Мальті".

Керівник Офісу глави держави передав подяку президенту США Джозефу Байдену, усій його команді, обом палатам Конгресу США та американському народові за рішучу підтримку України та українців у боротьбі за свободу, незалежність і демократичні цінності в Європі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українці найбільше чекатимуть від політиків в разі проведення виборів завершення війни та боротьби з корупцією – досліждення Ipsos

Арахамія: Одночасні вибори й референдум можуть забезпечити легітимність плебісциту

Законопроєкт про вибори під час воєнного стану може бути підготовлений до кінця лютого - Арахамія

Залужний та Зеленський є лідерами електоральних симпатій українців – досліждення Ipsos

Майже половина американців не підтримують зусилля Трампа щодо РФ та України – опитування

ЦВК ухвалила постанову про створення АІКС "Всеукраїнський референдум" у системі "Вибори"

Нардеп Сірко про переговори у Флориді: Загальні слова без плану дій

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА