Інтерфакс-Україна
10:57 21.11.2023

Президентка Молдови: Прибула до Києва для обговорення наступних кроків щодо вступу Молдови та України до ЄС

1 хв читати
Президентка Молдови: Прибула до Києва для обговорення наступних кроків щодо вступу Молдови та України до ЄС

Президентка Республіки Молдова Мая Санду повідомила, що прибула у вівторок, 21 листопада, до Києва для проведення переговорів із українським колегою Володимиром Зеленським та президентом Європейської ради Шарлем Мішелем.

"Прибула до Києва для зустрічей із президентами Володимиром Зеленським та Шарлем Мішелем. На нашому порядку денному: обговорення наступних кроків щодо вступу Молдови та України до ЄС, зміцнення регіональної безпеки та подальша підтримка ЄС реформ і розвитку в наших країнах", - написала Санду в Х (Twitter) у вівторок.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА