Інтерфакс-Україна
16:07 27.11.2023

Фріз ініціює питання про зняття Безуглої з посади голови підкомітету з цивільного нагляду та контролю

1 хв читати
Фріз ініціює питання про зняття Безуглої з посади голови підкомітету з цивільного нагляду та контролю

Членкиня Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Верховної Ради Ірина Фріз (фракція "Європейська солідарність") ініціює розгляд на засіданні комітету питання про позбавлення Мар'яни Безуглої (фракція "Слуга народу") посади голови підкомітету з питань цивільного нагляду та контролю.

"Завтра має відбутися засідання Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки. Після серії дописів в соцмережі Мар’яни Безуглої, які створюють підвалини для руйнування єдності в суспільстві, підривають довіру до військового керівництва держави в умовах воєнного стану, згідно з рішенням нашої фракції, ініціювала розгляд на комітеті питання щодо позбавлення її посади голови підкомітету з питань демократичного цивільного нагляду та контролю", - повідомила Фріз у фейсбуці в понеділок.

Як повідомлялося, Безугла в соцмережах останнім часом постійно висловлює претензії до дій головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. Нещодавно вона звинуватила Залужного у відсутності плану воєнних дій на 2024 рік, а в понеділок у декількох дописах у фейсбуці заявила про його нібито некомпетентність та "в будь-якій некомфортній ситуації перекладання провини на ОП (Офіс президента - ІФ-У)".

Раніше у Верховній Раді було зареєстровано два проєкти постанови авторства Федора Веніславського ("Слуга народу") та Ірини Геращенко ("Європейська солідарність") про відкликання Безуглої зі складу профільного комітету.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більшість українців підтримують Ізраїль в конфлікті з Іраном – КМІС

Політики та експерти відзначають нереальність вимог РФ на тлі розмов про можливу зустріч Трампа з Путіним

Група нардепів зі "Слуги народу" внесла в Раду законопроєкт про звільнення міністрів за інтерпеляцією

Пропозиція Віткоффа Путіну включає перемир’я замість миру і де-факто визнання окупованих територій російськими – ЗМІ

Заступниця голови фракції "Голос": РФ намагатиметься тягнути час

Голова комітету Ради з інтеграції України до ЄС: Після закінчення ультиматуму Трампа серйозного тиску на РФ не буде

Голова комітету Ради з питань зовнішньої політики: Поки немає ознак того, що Путін відмовився від своїх ультиматумів

Суд визнав незаконним рішення Київради щодо обмеження створення заповідних зон

КМІС: 76% українців категорично відкидають план РФ для встановлення миру, 54% - готові прийняти спільний план Європи і України

США можуть прийняти рішення щодо антиросійських санкцій вже сьогодні – Рубіо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА