Інтерфакс-Україна
17:27 04.12.2023

ЄС обговорить із Китаєм використання Пекіном впливу на Москву з метою припинення війни проти України

1 хв читати
ЄС обговорить із Китаєм використання Пекіном впливу на Москву з метою припинення війни проти України

Лідери ЄС мають намір обговорити з керівництвом Китаю використання Пекіном впливу на Москву з метою покласти край війні, яку РФ веде проти України.

Про це в понеділок у Брюсселі напередодні проведення саміту Китай-ЄС, який відбудеться 7-8 грудня в Пекіні, повідомив журналістам високопоставлений європейський дипломат.

Говорячи про порядок денний саміту, він зазначив, що одним із головних геополітичних питань у сфері глобальної безпеки, яке мають намір порушити лідери ЄС, буде війна агресії, яку проти України веде Росія.

"Це буде нашим пріоритетом. Нам потрібно, щоб Китай використовував свій вплив на Росію, щоб вона зупинила війну. Ми також розглядаємо обхід санкцій, нам потрібно гарантувати, що Китай не допомагає Росії. Також нам потрібно, щоб Китай контактував з українцями щодо Формули миру президента Зеленського", - деталізував він.

Дипломат також зазначив, що президент Шарль Мішель порушить і питання можливого впливу Китаю на Північну Корею, яка постачає Росії озброєння.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На зустрічі з президентом піднімалося питання виборів, їх проведення неможливе - нардеп

Моді заявив, що підтримує мирні ініціативи США щодо України

Зеленський сподівається, що Трамп і Стармер обговорять гарантії безпеки США для України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА