Інтерфакс-Україна
19:05 06.12.2023

Туреччина розраховує на постачання F-16 у відповідь на згоду Анкари схвалити заявку Швеції в НАТО - Ердоган

1 хв читати
Туреччина розраховує на постачання F-16 у відповідь на згоду Анкари схвалити заявку Швеції в НАТО - Ердоган

Анкара розраховує на взаємність США в питанні постачань Вашингтоном винищувачів F-16 у відповідь на ратифікацію турецьким парламентом заявки Швеції в НАТО, повідомляє в середу агентство "Анадолу" з посиланням на заяву президента Реджепа Таїпа Ердогана.

"Нехай наші колеги в США успішно проведуть питання поставок Туреччині F-16 через Конгрес одночасно з розглядом членства Швеції в НАТО парламентом Туреччини. Давайте зробимо ці кроки одночасно", - наводить агентство його слова.

Усі країни НАТО, крім Туреччини та Угорщини, вже ратифікували приєднання Швеції до Північноатлантичного альянсу. Швеція 2022 року подала заявку на вступ до НАТО. Туреччина, будучи членом альянсу, поставила умови, які Стокгольм повинен був виконати, щоб Анкара ратифікувала вступ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС: Україна не здійснює жодних дій проти Казахстану, всі зусилля спрямовані на відсіч російської агресії

МЗС Казахстану висловило протест після удару по нафтовому терміналу РФ у Чорному морі

Кличко назвав п’ять ключових дій для зміцнення довіри та авторитету України

Відставка голови Офісу президента не повинна стати імітацією змін - Фріз

Порошенко про відставку Єрмака: потрібна єдність, нова проєвропейська коаліція і новий професійний уряд

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

"Євросолідарність" вимагає негайного скликання засідання Верховної Ради

"Євросолідарність" наполягає на зустрічі президента з усіма фракціями та виключення з переговорної групи по "мирній угоді" скомпрометованих осіб

Більшість українців вважає, що за час повномасштабного вторгнення рівень корупції в Україні збільшився – опитування

Більшість українців вважають, що події в державі розвиваються в неправильному напрямку, і підтримують відставку Кабміну – опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА