Інтерфакс-Україна
13:14 08.12.2023

Співголовою групи "Відновлення України" стала Славицька

1 хв читати
Співголовою групи "Відновлення України" стала Славицька

Співголовою групи "Відновлення України" обрано народного депутата Антоніну Славицьку, повідомила співголова фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко.

"Антоніна Славицька стала співголовою групи "Відновлення України", - написала Геращенко у своєму телеграм-каналі.

За її словами, повідомив про це перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко на пленарному засіданні парламенту в п'ятницю.

На сьогодні співголовою групи також є Максим Єфімов, який подав заяву про дострокове складання депутатських повноважень. У Верховній Раді зареєстровано проєкт постанови про дострокове припинення повноважень народного депутата Єфімова.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

Порошенко назвав обмін територіями путінським сценарієм та має обережний оптимізм щодо зустрічі на Алясці

Латвія підтримує неможливість розділення України та Молдови у процесі вступу до ЄС

Кличко заявив про політичний тиск на роботу КМДА з боку Офісу генпрокурора

ЄС має бути готовий разом із Вашингтоном запровадити мита проти покупців російської нафти - глава Мінфіну США

Народна депутатка з "Європейської солідарності" ініціює відкликання Мережка з посади голови комітету з питань зовнішньої політики

В КМДА стверджують: голова КМВА Ткаченко не відповідає на пропозиції щодо проблеми з перепустками на комендантську годину

Порошенко: єдиним прийнятним результатом переговорів має стати безумовне припинення вогню

"Європейська Солідарність" закликала спікера Ради негайно обговорити ситуацію на фронті на погоджувальній раді - співголова фракції

Міністр закордонних справ Чехії: На майбутніх парламентських виборах чеська нація проголосує за українську

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА