19:17 09.12.2023

Шольц звинуватив Росію в руйнуванні світопорядку в Європі

2 хв читати
Шольц звинуватив Росію в руйнуванні світопорядку в Європі

Росія руйнує безпеку в Європі: Німеччина має бути готова до збільшення підтримки України на тлі ослаблення підтримки іншими, заявив канцлер ФРН Олаф Шольц на конференції Соціал-демократичної партії Німеччини.

"Росія вторглася в Україну. Жахливий напад на громадянок і громадян України. Жахливий напад з боку країни, яка має і так найбільшу територію в Європі, з боку ядерної держави на другу за площею державу Європи. І в безпосередній близькості до нас", - сказав Шольц на з'їзді панівної Соціал-демократичної партії Німеччини в Берліні в суботу, передає BILD.

Він заявив, що цим нападом Росія анулювала всі угоди останніх десятиліть про мир і безпеку в Європі, коли країни домовилися не змінювати європейські кордони за допомогою насильства. "Я назвав це зміною епох, тому що цим нападом Росія скасувала всі угоди останніх десятиліть про мир і безпеку в Європі," - сказав він.

"Ми не хочемо жити у світі, де велика країна домінує і визначає, що відбувається в маленькій країні по сусідству, керує там, зокрема, внутрішньою політикою. Ми не хочемо, щоб маленькі країни боялися великих. Це і є мир і безпека в Європі", - сказав канцлер Німеччини.

За його словами, Німеччина навіть має бути готовою до того, що їй доведеться робити ще більше, "коли інші ослабнуть". "Президент Путін не може очікувати, що ми відступимо", - зазначив Шольц.

Джерела: https://t.me/BILD_Russian/13450

https://t.me/BILD_Russian/13451

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Лідери Конгресу на зустрічі з Байденом не змогли домовитися про допомогу Україні через позицію спікера Палати представників - ЗМІ

Суддя Іллінойсу виключив Трампа з виборчого бюлетеня штату

Росія не може виступати в ролі миротворця у врегулюванні конфлікту в Придністров'ї

Кличко: ТСК у парламенті створена для маніпулювання і поширення неправдивої інформації, щоб дискредитувати столичну владу

Депутати Придністров'я закликали Росію вжити заходів щодо захисту регіону

Глава ЄП і спікери 23 парламентів закликали Майка Джонсона винести на голосування законопроєкт про допомогу Україні - Стефанчук

Зеленський запросив держави балканського регіону взяти участь у Саміті миру

Зеленський запропонував провести спеціальний українсько-балканський Форум оборонних індустрій

Підтримка України не повинна залежати від бюрократичних затягувань чи внутрішніх перешкод - Рама

Україна та Албанія підписали Договір про дружбу та співробітництво

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА