Інтерфакс-Україна
01:49 03.01.2024

Керівники ОБСЄ засудили ракетний терор РФ України

1 хв читати
Керівники ОБСЄ засудили ракетний терор РФ України

Чинний голова Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) Буяр Османі, міністр закордонних справ Мальти Ян Борг і генеральний секретар ОБСЄ Хельга Марія Шмід засудили масовані повітряні атаки Росії на українські міста.

Спільну заяву керівників ОБСЄ опубліковано на сайті організації. У ній міститься заклик покласти край насильству.

"Ми найрішучішим чином засуджуємо ці безперервні атаки і настійно закликаємо до негайного припинення неослабного насильства, яке не призводить ні до чого, крім як до порочного кола страждань і нещасть. Ми закликаємо негайно припинити цю війну", - сказано в повідомленні.

Зокрема, Османі, Борг і Шмід виступили із заявою у зв'язку з триваючими і посилюваними повітряними атаками Росії в її війні проти України.

"Новий рік гнітюче почався так само, як і закінчився попередній. Смерть і руйнування забирають життя жінок, чоловіків, хлопчиків і дівчаток і знищують найважливіші об'єкти інфраструктури", - заявили вони.

У заяві підкреслюється, що щодня "в цій жахливій війні розплачуються мирні жителі. Вони ніколи не повинні ставати жертвами смертоносних атак безпілотників і ракет". 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС має бути готовий разом із Вашингтоном запровадити мита проти покупців російської нафти - глава Мінфіну США

Народна депутатка з "Європейської солідарності" ініціює відкликання Мережка з посади голови комітету з питань зовнішньої політики

В КМДА стверджують: голова КМВА Ткаченко не відповідає на пропозиції щодо проблеми з перепустками на комендантську годину

Порошенко: єдиним прийнятним результатом переговорів має стати безумовне припинення вогню

"Європейська Солідарність" закликала спікера Ради негайно обговорити ситуацію на фронті на погоджувальній раді - співголова фракції

Міністр закордонних справ Чехії: На майбутніх парламентських виборах чеська нація проголосує за українську

Віртуальна зустріч коаліції охочих пройде в середу

Раді пропонують внести зміни до Виборчого кодексу щодо оскарження відкликання депутатів місцевих рад

Саміт Трампа і Путіна в п’ятницю має призвести до припинення вогню – глава МЗС Франції

Туск: нагнітання напруги у стосунках України та Польщі – це путінський сценарій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА