Інтерфакс-Україна
17:42 08.01.2024

Шмигаль і пані посол США в Україні обговорили можливості "посилення українського неба" системами ППО та питання фінансування

1 хв читати

Спільну роботу в межах багатосторонньої координаційної платформи донорів обговорив прем'єр-міністр Денис Шмигаль із пані послом США в Україні Бріджит Брінк.

"Системно працюємо з партнерами для посилення стійкості України… Докладаємо спільних зусиль, щоб посилити українське небо сучасними американськими системами ППО", - написав Шмигаль у телеграм-каналі.

Крім того, співрозмовники обговорили спільну роботу в межах багатосторонньої координаційної платформи, покликаної забезпечити системне фінансування України.

"Вдячний уряду США та всім американцям за системну військову, фінансову та гуманітарну підтримку", - підсумував він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА