Інтерфакс-Україна
00:47 09.01.2024

Рада Україна-НАТО розгляне посилення ППО

1 хв читати
Рада Україна-НАТО розгляне посилення ППО

Рада Україна-НАТО на найближчому засіданні розгляне питання щодо посилення вітчизняної системи протиповітряної оборони (ППО), повідомив голова постійної делегації Верховної Ради у парламентській асамблеї НАТО Єгор Чернев (фракція "Слуга народу").

"Питання буде якраз про посилення ППО. Тому що ви бачите, як активізувалася Російська Федерація в повітрі і немає ознак, що вона припинятиме цей терор...", - сказав Чернев в ефірі національного телемарафону у понеділок увечері.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА