Інтерфакс-Україна
20:26 14.01.2024

Україна з партнерами не обговорювали територіальні компроміси - Єрмак

1 хв читати
Україна з партнерами не обговорювали територіальні компроміси - Єрмак

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак заявив, що в переговорах із партнерами ніколи не обговорювали територіальних компромісів.

"Я брав участь практично у всіх зустрічах на високому рівні, зокрема лідерському. Я ніколи не чув, щоб хтось із наших партнерів, наших друзів обговорював із нами якийсь компроміс, який, як вони точно знають, для нас є неприйнятним, зокрема і з питань Криму", - сказав він у неділю на брифінгу в Давосі.

Зі свого боку, міністр оборони України Рустем Умєров сказав, що "якби 10 років тому не закрили очі на те, що сталося в Криму, у нас не було б Донбасу. У нас би не було повномасштабного вторгнення".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" отримала підписні листи і починає збір підписів за відставку уряду – нардеп Герасимов

Асоціація міст наполягає на збереженні коштів у громадах: 64% ПДФО та реверсна дотація

МЗС на заяву Орбана: Лекції про корупцію від політика, замішаного у корупційних скандалах? Ні, дякую

У Києві заявляють: Цьогорічні мирні переговори з РФ наразі припинені через відсутність абиякого прогресу

Кличко обговорив з керівництвом групи ЄБРР подальше співробітництво та втілення наявних проєктів

Апарат Ради відмовив "Європейській солідарності" у видачі підписних листів за відставку уряду - Герасимов

Порошенко закликає до відставки уряду і формування нової коаліції в Верховній Раді

Звільнення Галущенка та Гринчук недостатньо, потрібна відставка всього уряду, вважають депутати "Голосу" і "ЄС"

Українські політики та бізнесмени виступають за внутрішню зачистку в країні на тлі операції "Мідас"

"Євросолідарність" вимагає від спікера Стефанчука підписні листи для оголошення недовіри Кабміну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА