Інтерфакс-Україна
10:13 16.01.2024

Президент Південної Кореї обіцяє Пхеньяну більш жорстке покарання в разі провокації - ЗМІ

2 хв читати

Президент Південної Кореї Юн Сок Йоль пообіцяв багаторазово жорсткіше покарати КНДР у разі провокації з боку Пхеньяна, повідомляє у вівторок інформаційне агентство "Ренхап".

"Нинішній уряд Республіки Корея відрізняється від будь-якого попереднього уряду. Наші збройні сили мають переважний потенціал реагування. Якщо Північна Корея спровокує нас, ми покараємо їх у кілька разів жорсткіше", - наводить агентство заяву Юн Сок Йоля, зроблену під час засідання кабінету міністрів.

Президент Південної Кореї закликав народ та уряд об'єднатися, щоб "перемогти" оманливу тактику і пропаганду північнокорейського режиму.

За його словами, визначення Північною Кореєю відносин між Півднем і Північчю як відносин між "ворожими" державами рівнозначне визнанню природи режиму як "антинаціональної та антиісторичної".

При цьому Юн Сок Йоль закликав прийняти північнокорейський народ.

"Північнокорейський народ - один народ із нами, який має ті самі, що й ми, права користуватися свободою, правами людини і процвітанням", - сказав він.

Як повідомлялося, раніше лідер КНДР Кім Чен Ин закликав внести зміни до конституції країни, позначивши Південну Корею "ворожою країною номер один", а також закріпити завдання "повної окупації" Півдня в разі війни.

"У разі війни на Корейському півострові важливо враховувати питання повної окупації, придушення, зміни Південної Кореї і включення її до складу республіки (КНДР - ІФ-У)", - заявив Кім Чен Ин.

Він зазначив, що Південна Корея має розглядатися в конституції КНДР як "ворожа країна номер один і незмінний головний ворог".

Як уточнює радіостанція КНДР "Голос Кореї", у понеділок у Пхеньяні відбулася десята сесія Верховних народних зборів КНДР чотирнадцятого скликання, де Кім Чен Ин виступив із програмною політичною промовою "Про чергові завдання у справі процвітання та розвитку республіки і поліпшення добробуту народу".

Крім того, згідно з повідомленням ЦТАК, на сесії, що відбулася, Пхеньян ухвалив рішення скасувати відомства, що відповідають за міжкорейські справи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК зареєструвала Карабуту новим нардепом від "Слуги народу"

Порошенко вказує на ненадання обґрунтувань для санкцій протягом року попри відведені законом 15 днів

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА