Інтерфакс-Україна
14:10 22.01.2024

Віталій Кличко привітав з Днем Соборності

1 хв читати
Віталій Кличко привітав з Днем Соборності

Запорука перемоги України над ворогом – в єднанні, заявив у привітанні до Дня Соборності України мер Києва Віталій Кличко.

"Сьогодні ми відзначаємо День Соборності України – свято, яке символізує важливий момент в історії нашої країни, коли різні частини України об'єднались у єдину державу. І сьогодні, в такий драматичний для країни час, ми повинні усвідомлювати: щоб бути сильними, ми повинні бути обʼєднаними. Бо тільки в єднанні - людей, зусиль, прагнень, - запорука перемоги над ворогом", - наголосив Віталій Кличко.

Він також віддав шану полеглим героям України.

"Це день, коли ми згадуємо тих, хто віддав своє життя за єдність та самостійність України. І продовжує битися за її незалежність в холодних окопах під шквальним вогнем ворога. З Днем Соборності України! Слава Україні та її героям!" - зазначив Кличко.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Безкарність РФ заохочуватиме потенційних агресорів в усьому світі – Сибіга на саміті МЗС G20

РФ отримує від транзиту через нафтопровід "Дружба" кошти на тисячу "шахедів" на день

Війна РФ підриває репутацію ООН - президент Естонії

Казахстан готовий надати майданчик для переговорів між Росією і Україною, але не буде посередником, – Токаєв

Разумков: Позиція США щодо гарантій безпеки для України залишається невизначеною

Політики та експерти скептичні до заяв Трампа щодо України і розходяться в прогнозах, що за ними слідуватиме

Зміна риторики Трампа щодо України не супроводжується діями його адміністрації - Климпуш-Цинцадзе

Мережко: Риторика Трампа щодо України змінюється, але важливішими є дії, а не слова

Порошенко обговорив з повіреною у справах США в Україні потреби ЗСУ та посилення тиску на РФ

Україна рішуче засуджує входження китайського судна до окупованого Криму, посольство направило офіційну ноту до МЗС Китаю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА