Інтерфакс-Україна
13:49 24.01.2024

Шмигаль: Уряд Словаччини не блокуватиме купівлю Україною зброї та техніки у словацького бізнесу і підтримає Ukraine Facility

1 хв читати
Шмигаль: Уряд Словаччини не блокуватиме купівлю Україною зброї та техніки у словацького бізнесу і підтримає Ukraine Facility

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль за результатами зустрічі з прем'єр-міністром Словаччини Робертом Фіцо заявляє, що сторони дійшли згоди з низки питань.

"Щойно завершили зустріч із прем’єр-міністром Словаччини Робертом Фіцо. Дійшли згоди з низки питань і маємо конкретні домовленості", - написав Шмигаль у телеграм-каналі.

За його словами, уряд Словаччини не блокуватиме купівлю Україною зброї та техніки у словацького бізнесу.

Країни також співпрацюватимуть у питанні постачання з боку словацької компанії техніки для будівництва оборонних рубежів.

Окрім того, Словаччина підтримає програму Ukraine Facility, яка передбачає виділення Україні 50 млрд євро з боку Європейського Союзу.

"Прем’єр Фіцо запевнив мене у повній підтримці євроінтеграційних прагнень України", - додав Шмигаль.

Серед іншого він повідомив, що Україна та Словаччина продовжать плідну співпрацю заради безпеки та процвітання своїх країн.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угода з Данією щодо спільного виробництва важлива з погляду безпеки - Зеленський

Макрон та Стармер проведуть нову зустріч "коаліції охочих"

Орбан звинуватив Україну у підготовці до впливу на вибори 2026 року та діяльність її спецслужб в країні

Україні потрібна постійна оборонна та військова підтримка - заява парламентаріїв країн Європи

Зеленський мав аудієнцію у короля Данії

МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку із недружніми заявами угорської сторони

Путін знов заявив Трампу, що РФ не відступить від своїх цілей у війні з Україною

NAUDI підтримує ідею правового режиму "Defence City"

Зупинка поставок зброї зі США Україні свідчить про неузгодженість дій всередині американського політикуму – Климпуш-Цинцадзе

Зеленський і президент Єгипту доручать розпочати підготовку угоди про преференційну торгівлю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА