Інтерфакс-Україна
17:27 30.01.2024

Макрон закликав Європу бути готовою узяти на себе провідну роль у підтримці України в разі скорочення допомоги США

1 хв читати
Макрон закликав Європу бути готовою узяти на себе провідну роль у підтримці України в разі скорочення допомоги США

Президент Франції Емманюель Макрон у вівторок закликав країни Європи бути готовими повною мірою підтримати Україну в разі, якщо США скоротять допомогу Києву або припинять її.

"Ми маємо так організуватися, щоб у разі, якщо США зроблять суверенний вибір на користь припинення або скорочення цієї допомоги, це не мало б жодного негативного впливу на ситуацію в Україні", - сказав Макрон, виступаючи в Стокгольмі з прем'єром Швеції Ульфом Крістерссоном.

"Ми, європейці, маємо продовжувати підтримувати український народ, зокрема у сфері економіки, у військовій сфері", - зазначив французький президент.

Макрон додав, що допомагати Києву необхідно в довгостроковій перспективі.

Раніше в січні представник Ради національної безпеки США Джон Кірбі заявив, що Вашингтон наразі не працює над новими пакетами військової допомоги Україні.

"Попередній пакет допомоги в сфері безпеки схвалили 27 грудня. (...) І він був останнім. Прямо зараз у роботі немає нового пакета допомоги, і немає жодного запланованого анонсу нової допомоги або поставок", - сказав Кірбі на брифінгу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЧХ засудив атаку РФ на гумконвой на Херсонщині

Гуманітарний комітет Ради підтримує реалізацію в 2026р проєкту "1000 годин контенту" - Кравчук

Київ спрямував на укриття 2-го рівня 2,7 млрд грн – Кличко

Суд продовжить розгляд позову Порошенка про скасування санкцій проти нього в закритому режимі 7 листопада - адвокат

Нові правила звільнення працівників і місцевих депутатів під час війни пропонує група депутатів "Слуги народу"

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА