Інтерфакс-Україна
00:49 05.02.2024

Ердоган та Путін обговорять новий механізм експорту українського зерна

1 хв читати
Ердоган та Путін обговорять новий механізм експорту українського зерна

Президенти Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган та Росії Володимир Путін обговорять новий механізм, який дозволяє експортувати українське зерно через Чорне море, повідомив міністр закордонних справ Туреччини Хакан Фідан.

"Піддаються спроби знайти "нові методи" транспортування українського зерна на світові ринки, повідомив Фідан в інтерв'ю приватному телеканалу A Haber", - цитує видання Reuters слова глави турецького МЗС.

За його словами, попередня зернова угода працювала в рамках певного механізму, тепер стало видно, що є можливість використати інший механізм. 

"Зараз робляться зусилля щодо конкретизації цієї можливості", - сказав Фідан, додавши, що Ердоган порушить це питання під час зустрічі з Путіним у Туреччині.

Видання зазначає, що очікується візит Путіна до Туреччини 12 лютого для зустрічі з Ердоганом, і це буде перша його поїздка до турецького президента після вторгнення РФ до України у лютому 2022 року. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

Расмуссен закликав Європу не чекати на США та розмістити до 20 тис. військ за лінією фронту України й створити повітряний щит

Зеленський і Стармер скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

Стубб: Наступні дні будуть вирішальними для наших зусиль щодо досягнення справедливого та тривалого миру в Україні

Умєров: Ми очікуємо на організацію візиту Президента України до США у найближчу можливу дату в листопаді

Макрон вважає, що деякі пункти запропонованого США плану щодо України потребують уточнень

США в рівній мірі взаємодіють з обома сторонами, щоб припинити війну в Україні - Білий дім

Мирний план для України рухається у правильному напрямку - прем’єр Фінляндії

Порошенко провів термінові консультації з президентом ЄНП Вебером щодо планів завершення війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА