Інтерфакс-Україна
14:36 16.02.2024

Шольц про смерть Навального: Росія - давно не демократія

1 хв читати
Шольц про смерть Навального: Росія - давно не демократія

Федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що смерть Олексія Навального свідчить про те, що в Росії кожен, хто виступає за демократію, має боятися за своє життя і за свою безпеку.

"Ми думаємо про його дружину, про дітей, про друзів, про його послідовників. Це просто жахливо і це знак, як Росія змінилася", - сказав він у п'ятницю в Берліні на спільному брифінгу з президентом України Володимиром Зеленським.

"На жаль, цей процес розпочався дуже давно, і вона відійшла від демократії. Це вже давно не демократія", - сказав Шольц.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА