Інтерфакс-Україна
18:01 27.02.2024

Подоляк: Сам факт обговорення можливості відправлення іноземних військ в Україну - хороший сигнал

1 хв читати
Подоляк: Сам факт обговорення можливості відправлення іноземних військ в Україну - хороший сигнал

Радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк вважає, що вже сам факт обговорення серед європейських партнерів можливості відправлення в Україну західних військ для стримування російської агресії є хорошим сигналом.

"Будь-яка ініціатива - це завжди додаткові можливості. І це чітке окреслення паном Макроном абсолютного розуміння того, на якому етапі війни ми перебуваємо та які ризики цей етап становить", - заявив Подоляк у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

Як він зазначив, важливим є вже навіть сам факт дискусії серед партнерів на цю тему.

"Зрозуміло, що сьогодні Україна чекає насамперед на вирішення питань, про які є прямі домовленості, - це пришвидшення і збільшення поставок військової техніки й високотехнологічних рішень. Дрони, снаряди, далекобійні ракети, авіаційні компоненти", - сказав радник глави Офісу президента.

"Але ще раз уточню, що розширення тем, які дискутуються, зокрема за рахунок обговорення можливості направлення в Україну обмежених контингентів для різних місій, - це хороший сигнал", - резюмував Подоляк.

Як повідомлялося, за підсумками зустрічі європейських лідерів на саміті в Парижі щодо підтримки України президент Франції Еммануель Макрон заявив, що для перемоги у війні проти Росії не виключено відправлення в Україну західних сухопутних військ.

ОСТАННЄ

МЗС України про справу "Білоруського Гаюна": Лукашенко створює обмінний фонд для купівлі собі індульгенції

УЧХ засудив атаку РФ на гумконвой на Херсонщині

Гуманітарний комітет Ради підтримує реалізацію в 2026р проєкту "1000 годин контенту" - Кравчук

Київ спрямував на укриття 2-го рівня 2,7 млрд грн – Кличко

Суд продовжить розгляд позову Порошенка про скасування санкцій проти нього в закритому режимі 7 листопада - адвокат

Нові правила звільнення працівників і місцевих депутатів під час війни пропонує група депутатів "Слуги народу"

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА