Інтерфакс-Україна
18:56 27.02.2024

Профільний комітет поки що не почав розглядати поправки до законопроєкту про мобілізацію - Фріз

1 хв читати
Профільний комітет поки що не почав розглядати поправки до законопроєкту про мобілізацію - Фріз

Парламентський комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки поки що не розпочав розглядати поправки до урядового законопроєкту про мобілізацію, розповіла член комітету Ірина Фріз (фракція "Європейська солідарність").

"Не було сьогодні обговорення щодо поправок... Спочатку комітет вирішив зосередитися на напрямах законопроєкту, ухваленого в першому читанні. Там 16 напрямів із підпунктами. Після того, як буде розглянуто всі напрями і за кожним з них комітет зробить висновок, буде підготовлено порівняльну таблицю (поправок - ІФ-У) до другого читання, щоб підготувати вже законопроєкт із рішенням комітету", - сказала Фріз агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

За її словами, багато поправок дублюються.

"Багато поправок стосуються найбільш чутливих норм - це бронювання, порушення прав людини через розширені повноваження ТЦК, зокрема питання звільнення з військової служби, електронний кабінет й електронна повістка", - зазначила народний депутат.

Фріз повідомила, що в засіданні комітету оголошено перерву.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

Без санкційного тиску на РФ не буде прориву переговорних позицій від Росії – Подоляк

"Євросолідарність" проти законопроєкта №12414, а голосування окремих депутатів "за" - це не позиція фракції - Геращенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА