Інтерфакс-Україна
12:51 28.02.2024

Україна та Албанія підписали Договір про дружбу та співробітництво

1 хв читати
Україна та Албанія підписали Договір про дружбу та співробітництво

Президент України Володимир Зеленський і прем'єр-міністр Албанії Еді Рама під час зустрічі в Тирані підписали Договір про дружбу та співробітництво між Україною та Албанією.

"Згідно з договором, Україна та Албанія розвиватимуть взаємовигідне співробітництво в галузі торгівлі, економіки, науки й технологій, культури, освіти, охорони здоров'я, засобів масової інформації, туризму та спорту. Передбачається також встановлення комерційних контактів між державними і приватними підприємствами та організаціями двох країн", - повідомляє пресслужба президента України.

Крім того, сторони співпрацюватимуть у сфері охорони довкілля, застосування екологічно чистих технологій і раціонального використання природних ресурсів.

Україна й Албанія забезпечуватимуть розширення контактів між громадянами та державними й недержавними організаціями, профспілками, навчальними та культурними закладами, молодіжними й спортивними організаціями двох держав.

Також Україна та Албанія співпрацюватимуть у питаннях боротьби з організованою злочинністю, тероризмом, наркоторгівлею, торгівлею людьми, контрабандою всіх видів, зокрема й культурних та історичних цінностей.

"Документ сприятиме розвитку співпраці з Албанією та зміцненню позицій України в Балканському регіоні", - зазначено в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Для моніторингу виконанням можливих домовленостей України та РФ щодо припинення ударів по енергоінфраструктурі необхідно створити новий орган - Фріз

Сплати до бюджету Києва за результатами аукціонів Prozorro.Продажі збільшились у 30 разів – член бюджетної комісії

Спецпосланець Трампа вважає, що перемир'я в Україні можна домогтися за кілька тижнів

Єврокомісія представила Білу книгу з пропозиціями щодо зміцнення оборони Європи та підтримки України

Д.Кулеба: Трампу поки що не вдалося домогтися повного припинення вогню через небажання Путіна, і жоден спорт не зможе цього змінити

Економісти, політологи та експерти заявляють про фіаско миротворчих зусиль Трампа після розмови з Путіним

РФ дурить США, щоб зняти санкції та відкрити прохід своєму флоту в Чорне море, - нардеп Сірко

Путін зухвало відкинув пропозицію Трампа про припинення вогню - Мережко

Європейські топдипломати закликають ЄС прискорити можливість членства України

Рух до миру почнеться з припинення вогню по енергетиці та інфраструктурі – Білий дім після розмови Трампа-Путіна

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА