Інтерфакс-Україна
13:52 28.02.2024

Зеленський запросив держави балканського регіону взяти участь у Саміті миру

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський під час відкриття саміту "Україна - Південно-Східна Європа", що відбувається в четвер у Тирані (Албанія), запросив держави балканського регіону взяти участь в інавгураційному Саміті миру на рівні лідерів.

"Я вдячний усім лідерам і державам, які вже підтримали нашу Формулу миру та об'єднали глобальні зусилля для її втілення", - заявив Зеленський.

За його словами, кожен лідер і будь-яка з держав світу можуть показати себе в мирному процесі.

"Не лише так звані великі держави, не лише ті, хто традиційно активний у дипломатії в Європі чи будь-де, в іншому місці... Так само, як кожен заслуговує на мир, кожен може зробити свій внесок у відновлення миру", - сказав президент.

"Я запрошую всіх вас узяти участь у першому глобальному Саміті миру на рівні лідерів, який відбудеться у Швейцарії", - додав він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Федієнко: На зустрічі з президентом піднімалося питання виборів, їх проведення неможливе

Моді заявив, що підтримує мирні ініціативи США щодо України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА