Інтерфакс-Україна
15:37 18.03.2024

Австрія здатна очолити міжнародну коаліцію з гумдопомоги Україні - Стефанчук

1 хв читати
Австрія здатна очолити міжнародну коаліцію з гумдопомоги Україні - Стефанчук

Австрія здатна очолити міжнародну коаліцію з надання гуманітарної допомоги Україні, вважає голова Верховної Ради Руслан Стефанчук.

"Наголосив на важливості посилення гуманітарної допомоги Україні. Переконаний, Австрія здатна очолити міжнародну коаліцію з надання гуманітарної допомоги Україні", - написав Стефанчук у фейсбуці в понеділок за підсумками своєї зустрічі з федеральним президентом Австрії Александером ван дер Беленом.

Спікер парламенту наголосив, що для України важлива будь-яка гуманітарна допомога: автомобілі швидкої допомоги, протезування поранених воїнів і постраждалих цивільних осіб, їх реабілітація, будівельна та комунальна техніка, необхідна для функціонування територіальних громад.

"Порушили тему гуманітарного розмінування. Сподіваюся на продовження допомоги з боку Австрії у цій сфері", - наголосив Стефанчук.

Він також розповів, що на зустрічі було приділено увагу європейській інтеграції України, перебігу реформ, реалізації Формули миру президента Володимира Зеленського.

"Наостанок порушили тему так званих виборів у рф. Псевдовиборів, до яких не було допущено жодного опозиційного кандидата й жодного міжнародного спостерігача. Ці так звані вибори - вирок для росії. І Україна не визнає їх, враховуючи те, що "голосування" відбулося на тимчасово окупованих територіях України", - наголосив Стефанчук.

Як повідомлялося, Стефанчук 18-19 березня перебуває з робочим візитом в Австрії для участі в дев'ятій конференції спікерів Стратегії ЄС щодо Дунайського регіону.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА