Інтерфакс-Україна
19:06 18.03.2024

Сенатор США Грем: Путін - не легітимний президент, закликаю адміністрацію Байдена підтримати включення РФ до списку країн-спонсорів тероризму

2 хв читати
Сенатор США Грем: Путін - не легітимний президент, закликаю адміністрацію Байдена підтримати включення РФ до списку країн-спонсорів тероризму

Сенатор США Ліндсі Грем (Республіканська партія) заявив, що нещодавні президентські вибори в РФ не є легітимними, і закликав адміністрацію президента США підтримати занесення РФ до списку країн-спонсорів тероризму.

"Перше, що стосується виборів Путіна, - вони не легітимні. Він не є легітимним президентом. Він очолює терористичну державу. Тому моєю відповіддю на його обрання буде внесення законопроєкту, коли я повернуся до Вашингтона, що оголошує Росію державою, яка спонсорує тероризм за американськими законами, тому що це так і є", - сказав Грем на брифінгу в Києві в понеділок.

Також сенатор додав, що йому "шкода російський народ, який змушений жити в путінській державі".

Він наголосив, що вважає вибори, які відбулися в РФ, фікцією, а Путін - "військовий злочинець, а не легітимний лідер".

"І я закликаю адміністрацію Байдена підтримати занесення Росії до списку держав, що спонсорують тероризм за американським законодавством", - зазначив Грем.

Крім цього, він зазначив слабкість санкцій і те, що економіка Росії занадто сильна.

"Нам потрібно подвоїти зусилля з боротьби з її економічними активами. Так, якщо Росію буде віднесено до категорії держави, що спонсорує тероризм, вторинні санкції стануть більш значущими. І такі країни, як Індія, Китай та інші, які ведуть бізнес з РФ, будуть робити це на свій страх і ризик", - сказав Грем.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Війна РФ підриває репутацію ООН - президент Естонії

Казахстан готовий надати майданчик для переговорів між Росією і Україною, але не буде посередником, – Токаєв

Разумков: Позиція США щодо гарантій безпеки для України залишається невизначеною

Політики та експерти скептичні до заяв Трампа щодо України і розходяться в прогнозах, що за ними слідуватиме

Зміна риторики Трампа щодо України не супроводжується діями його адміністрації - Климпуш-Цинцадзе

Мережко: Риторика Трампа щодо України змінюється, але важливішими є дії, а не слова

Порошенко обговорив з повіреною у справах США в Україні потреби ЗСУ та посилення тиску на РФ

Україна рішуче засуджує входження китайського судна до окупованого Криму, посольство направило офіційну ноту до МЗС Китаю

На зустрічі президента з фракцією "Слуга народу" питання виборів не обговорювалося - нардеп Леонов

П’ятий саміт Кримської платформи відбудеться у середу у Нью-Йорку - МЗС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА