Інтерфакс-Україна
23:13 20.03.2024

Зеленський про черговий удар РФ по Харкову: Партнерам треба зрозуміти, що ППО має захищати життя

1 хв читати
Зеленський про черговий удар РФ по Харкову: Партнерам треба зрозуміти, що ППО має захищати життя

Президент України Володимир Зеленський на тлі чергових російських ударів по містах заявив, що держави-партнери мають системи ППО і ці системи повинні захищати життя українців.

"Наш Харків. Вже понад два роки Харків і область зазнають страшних російських ударів. Зруйновано ракетами Салтівку (район Харкова – ІФ-У), пошкоджено інші райони та вулиці міста. Зруйновано села та містечка в області. Сьогодні - черговий удар Росії по Харкову, ні на що не здатний вплинути, крім того, що Україна ще більш принципово і точно відповідатиме", - заявив президент у відеозверненні.

Глава держави висловив співчуття рідним та близьким загиблих внаслідок російського удару, а також заявив, що кожному пораненому надається необхідна допомога.

"Але цього мало - все це мають усвідомлювати. Харкову потрібно достатньо систем ППО. Сумщині потрібна ППО. Чернігівщині та всім іншим нашим регіонам, які страждають від російського терору. Ці захисні системи є у партнерів. І партнерам треба зрозуміти, що ППО має захищати життя ", - наголосив він.

Як повідомлялося, внаслідок ранкового ракетного удару по Харкову 5 людей загинули, 9 постраждали. Пізніше мер міста Юрій Терехов повідомив ще про 5 зниклих безвісти. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА