14:22 31.03.2024

Мережу впливу Медведчука в ЄС викрито за допомогою СБУ - джерела

1 хв читати
Мережу впливу Медведчука в ЄС викрито за допомогою СБУ - джерела

Напередодні червневих виборів до Європарламенту чеська контррозвідка викрила в Празі проросійську мережу впливу на євродепутатів, за якою стояв кум Володимира Путіна Віктор Медведчук, пише видання "Voice of America".

За даними джерел агентства "Інтерфакс-Україна", цю мережу вдалося викрити завдяки допомозі СБУ.

Серед іншого, мережа платила політикам гроші за вихваляння Росії та Путіна в європейських медіа, а також публікувала антиукраїнські та антиєвропейські матеріали на власному сайті "Голос Європи". Мета - провести до Європарламенту більше проросійських політиків.

Як зазначили джерела, сайт "Голос Європи" Медведчук запустив разом із колишнім генпродюсером телеканала "112 Україна" Артемом Марчевським.

Багато євродепутатів вимагають ретельного розслідування російського впливу і покарання для "колег", які відпрацьовували гроші Росії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія почне виставляти додаткові умови на пропозицію щодо перемир'я – Климпуш-Цинцадзе

Польща позитивно оцінює результати першого етапу переговорів України та США – Туск

Яценюк сумнівається, що РФ погодиться на будь-яке припинення вогню

Сенатор США Грем: Якщо Росія відмовиться від перемир'я, ми повинні накласти на неї санкції

Нардеп Юлія Сірко: Не вірю, що РФ погодиться на перемир'я

Україна продемонструвала готовність до відновлення миру - Корнієнко

Майбутній прем'єр Канади: Мій уряд не скасовуватиме мита, доки американці не продемонструють повагу до нас

Політики, політологи та аналітики чекають на кроки від РФ після українсько-американських перемовин у Джидді

Після переговорів у Джидді ситуація для України виглядає сприятливою - Мережко

Будь-які домовленості повинні гарантувати безпеку України - Фріз

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА