Інтерфакс-Україна
18:03 26.04.2024

До Дня Києва 42 тисячі киян, постраждалих внаслідок катастрофи на ЧАЕС, отримають матеріальну допомогу - Кличко

2 хв читати
До Дня Києва 42 тисячі киян, постраждалих внаслідок катастрофи на ЧАЕС, отримають матеріальну допомогу - Кличко

Міська влада Києва виплатить матеріальну допомогу мешканцям міста, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко у своєму Telegram-каналі. 

"Сьогодні 38 роковини Чорнобильської трагедії. Катастрофи, яка зачепила тоді не тільки Україну, а й частину Європи. Катастрофи, наслідки якої й протягом років після неї забрали багато життів та підірвали здоровʼя багатьох людей. До Дня Києва 42 тисячі киян, постраждалих внаслідок катастрофи на ЧАЕС, отримають матеріальну допомогу від міста  - на загальну суму 24 млн 674 тис. грн", - повідомив Віталій Кличко.

Мер Києва перелічив категорії киян, які отримають виплати за програмою "Турбота. Назустріч киянам". Це, зокрема, діти з інвалідністю, пов’язаною з Чорнобильською катастрофою; діти-сироти, які втратили одного або обох батьків, особи з інвалідністю І групи; дружина (чоловік) померлого (померлої) з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Віталій Кличко також повідомив, що в столиці зареєстровані майже 69 тисяч постраждалих від Чорнобильської катастрофи, з них - 34 тисячі ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

"Сьогодні Україна й світ - перед загрозою нової подібної катастрофи. Через варварські дії російського агресора, який може спричинити атомний жах для Європи. І світ повинен зробити все, щоб російських окупантів не було на атомних обʼєктах України. Україна за це бʼється вже третій рік…" - наголосив Віталій Кличко.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Конкурс на голову БЕБ опинився під сумнівом через непрозоре оцінювання

Українці будуть захищати свою землю до кінця, Путін не може перемогти – глава МЗС Великої Британії

Суд зобов’язав внести до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення з боку посадовців НБУ – партія "ЄС"

Рубіо, вітаючи РФ з національним днем, можливо, хотів показати готовність США до діалогу з Росією про припинення вогню – нардеп

Сибіга на "Веймар+" розповів союзникам про очікування України від підсумкових документів і рішень самітів ЄС, НАТО та G7

Привітання Рубіо з днем Росії - це підтримка агресії, вважає нардеп

64% українців вважають надійним партнером Європу, стосовно США такої думки лише 32%

Порошенко: Червень є вирішальним для дипломатичного наступу України

У Єврокомісії висловили надію на зняття заперечень Словаччини щодо 18-го пакету санкцій проти РФ

"Маніфест" миротворчих кіл СДПН закликає до "роззброєння" та переговорів з Росією – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА