Інтерфакс-Україна
22:51 01.05.2024

Грузія перебуває на роздоріжжі – фон дер Ляйєн про протести у Тбілісі

1 хв читати
Грузія перебуває на роздоріжжі – фон дер Ляйєн про протести у Тбілісі

Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн стурбована подіями, що відбуваються на вулицях Тбілісі (Грузія).

"Я з великою тривогою стежу за ситуацією в Грузії. Грузія перебуває на роздоріжжі", - написала вона у соцмережі Х.

Фон дер Ляйєн засуджує насильство на вулицях міста. За її словами, грузинський народ бажає для своєї країни європейського майбутнього.

"Вона (Грузія – ІФ-У) має дотримуватися курсу на шляху до Європи", - наголосила голова Єврокомісії.

Як повідомлялося, поліція в Тбілісі в середу ввечері застосувала водомети та перцевий спрей для припинення спроб демонстрантів зламати ворота у двір будівлі парламенту Грузії.

Раніше група учасників акції протесту спробувала зламати ворота парламенту, демонстранти стали кидати пляшки та інші важкі предмети у двір парламенту, де знаходилися поліцейські. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА