Інтерфакс-Україна
19:22 08.05.2024

Єврейська конфедерація України закликала Верховну Раду визнати ХАМАС терористичною організацією

1 хв читати
Єврейська конфедерація України закликала Верховну Раду визнати ХАМАС терористичною організацією

Наглядова рада Єврейської конфедерації України схвалила звернення до Верховної Ради із закликом визнати ХАМАС терористичною організацією, як це було зроблено раніше в США, Європейському Союзі, Великій Британії, Австралії, Японії, Канаді, Йорданії та Єгипті.

"України в цьому списку все ще немає, хоча відповідний проєкт постанови було внесено до парламенту в жовтні минулого року практично за кілька днів після нападу ХАМАС на Ізраїль", - написав президент Єврейської конфедерації України Борис Ложкін у фейсбуці в середу.

Він висловив упевненість, що ухвалення такої постанови сприятиме збільшенню авторитету України в цивілізованому світі.

"Вбивства мирних жителів, включно з вагітними жінками, немовлятами, насильством, викраденням заручників кваліфікуються конкретно як тероризм. Українці, які понад десять років відбивають напад країни-терориста Росії (визнана Верховною Радою 22 травня 2022 р.), знають про це краще за інших. Закликаємо Верховну Раду розглянути та ухвалити постанову про визнання ХАМАС терористичною організацією. Це не декларація, а констатація факту", - написав Ложкін.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

Українська делегація поїде в США після американсько-російських контактів на вихідних чи трохи пізніше – Зеленський

Порошенко в Раді закликав змінити Держбюджет-2026 та відправити уряд у відставку

Раді пропонують ухвалити новий закон "Про політичні партії"

Чинне законодавство не дає відповіді на питання, де вибори можливі у разі припинення вогню чи завершення воєнного стану, - Айвазовська

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА