Інтерфакс-Україна
11:06 10.05.2024

57% українців вважають, що Україна скоріше або повністю є демократичною країною - КМІС

1 хв читати
57% українців вважають, що Україна скоріше або повністю є демократичною країною - КМІС

У лютому 2024 року більшість українців (57%) вважає, що Україна скоріше або повністю є демократичною країною, з них 34% вважають, що майже або повністю, а 23% - вважають скоріше демократичною, про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

Водночас 14% респондентів вважають, що Україна є скоріше або повністю диктаторською. Ще є 27% українців, які відповіли, що Україна водночас є рівною мірою диктаторською і демократичною країною.

Результати опитування, проведеного в грудні 2023 року, також свідчать, що більшість українців (59%) вважає, що для України важливішою є демократична система ніж сильний лідер. 32% респондентів відповіли, що Україні важливіше мати сильного лідера.

Пресреліз було складено за результатами двох власних опитувань КМІС, проведених у грудні 2023 року та лютому 2024 року (у кожному опитуванні опитано методом телефонних інтерв'ю майже 1000 респондентів за всеукраїнською вибіркою дорослих громадян) щодо того, наскільки Україна є демократичною країною та наскільки пріоритетною для України є демократична система.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Моді заявив, що підтримує мирні ініціативи США щодо України

Зеленський сподівається, що Трамп і Стармер обговорять гарантії безпеки США для України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА