Інтерфакс-Україна
12:34 14.05.2024

Президент США підписав закон про заборону імпорту урану з Росії, повідомляє Білий дім

1 хв читати
Президент США підписав закон про заборону імпорту урану з Росії, повідомляє Білий дім

Президент США Джо Байден підписав закон про заборону імпорту російського урану до США, повідомляє Білий дім.

"У понеділок, 13 травня 2024 року, президент підписав (...) "Закон про заборону імпорту російського урану", що забороняє імпорт неопроміненого низькозбагаченого урану, виробленого в Російській Федерації або російським підприємством", - йдеться в повідомленні.

Зі свого боку радник президента з нацбезпеки Джейк Салліван заявив, що підписана Байденом заборона допоможе зміцнити "енергетичну та економічну безпеку" США завдяки зниженню "залежності від Росії в галузі цивільної ядерної енергетики".

"Вона допоможе гарантувати безпеку нашого енергетичного сектора для майбутніх поколінь. І завдяки безпрецедентному федеральному фінансуванню в розмірі $2,72 млрд, яке конгрес нещодавно виділив на прохання президента, це дасть поштовх створенню нових збагачувальних потужностей у США і дасть чіткий сигнал промисловості про те, що ми прагнемо до довгострокового зростання в нашому ядерному секторі", - додав Салліван.

Раніше сенат США проголосував за ухвалення закону про заборону імпорту урану з Росії.

За даними Міненерго США, Росія постачала майже чверть збагаченого урану, що використовували у понад 90 комерційних реакторах США, це робить її головним іноземним постачальником.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

Голова євроінтеграційного комітету пропонує об’єднати два законопроєкти щодо адаптації українського права до норм ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА