Інтерфакс-Україна
12:15 17.05.2024

Україна потребуватиме додаткового фінансування у розмірі 200 мільярдів євро, - депутат Європарламенту

2 хв читати
Україна потребуватиме додаткового фінансування у розмірі 200 мільярдів євро, - депутат Європарламенту

Європейський Союз має знайти додатково 200 мільярдів євро для допомоги Україні, оскільки програма Ukraine Facility у розмірі 50 мільярдів не вирішує всіх проблем з фінансуванням.

Про це сказала депутат Європейського парламенту (Німеччина), Група зелених – Європейського вільного альянсу Віола фон Крамон-Таубадель під час онлайн-дискусії КБФ, заснованого Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну».



“Ми не знаємо, яка буде ситуація в Сполучених Штатах наступного року, чи зможе Україна забезпечити всі бюджетні виплати для лікарів, для вчителів і таке інше. Ми частково це покриваємо за рахунок інструменту Ukraine Facility, але ми повинні знайти додатково десь 200 мільярдів від Європейської комісії чи від країн ЄС, щоб допомогти Україні”, - сказала вона.

Депутат Європарламенту зазначила, що “є достатньо фінансових можливостей забезпечити всі фінансові потреби для того, щоб Україна була більш витривалою в військовому плані”.

Віола фон Крамон-Таубадель наголосила, що джерелом цих коштів можуть бути заморожені російський активи в Європі.

“Росія повинна буде заплатити у будь-якому випадку. Вона має забезпечити цю компенсацію через всі ті воєнні злочини, які вона вчинила, і ту величезну руйнацію, яку вона спричинила. Ці гроші необхідно знайти і застосувати. Це абсолютно очевидно”, - сказала вона.

Київський Безпековий Форум, заснований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну», - головна платформа нашої держави для обговорення проблем війни і миру, національної і світової безпеки.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА