Інтерфакс-Україна
07:09 01.06.2024

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

1 хв читати
Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Міністр закордонних справ Туреччини Хакан Фідан заявив, що Анкара не хоче "участі" Північноатлантичного альянсу у війні в Україні, але підтримує надання військової допомоги Києву, передає Le Monde.

"Ми не хочемо, щоб НАТО брала участь у цій війні. Ми вважаємо, що між цими двома речами має зберігатися баланс як з боку країн-членів, так і з боку НАТО", - сказав Фідан після зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО в Празі 31 травня.

Фідан також попередив, що конфлікт може поширитися на регіон і спричинити гірші кризи.

Очільник турецького МЗС зазначив, що Туреччина "підтримує продовження допомоги Україні та здатність України стримувати Росію".

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський підтвердив отримання вранці в п'ятницю дозволу США на обмежене використання американського озброєння по території РФ, однак не став розкривати інших подробиць.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА