Інтерфакс-Україна
08:37 05.07.2024

Прем'єр Великої Британії Сунак визнав програш своєї Консервативної партії на парламентських виборах

1 хв читати
Прем'єр Великої Британії Сунак визнав програш своєї Консервативної партії на парламентських виборах

Прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак визнав програш своєї Консервативної партії на дострокових парламентських виборах 4 липня, саме тоді, як Лейбористська партія перемагає, а її лідер Кір Стармер готується стати новим прем'єр-міністром, повідомляє BBC у ніч на 5 липня.

"Лейбористська партія перемогла на цих загальних виборах, і я подзвонив серу Кіру Стармеру, щоб привітати його з перемогою... Сьогодні влада буде переходити з рук у руки мирно й упорядковано, за доброї волі усіх сторін. Це те, що має вселити в нас упевненість у стабільності та майбутньому нашої країни", - сказав Сунак.

"Сьогодні ввечері британський народ виніс протверезний вердикт, нам є чому повчитися... і я беру на себе відповідальність за втрату", - зазначив він.

Сунак також звернувся до однопартійців: "Багатьом гарним, працьовитим кандидатам від Консервативної партії, які програли сьогодні ввечері, незважаючи на їхні невтомні зусилля, їхні місцеві рекорди і досягнення, а також їхню відданість своїм громадам. Мені дуже шкода".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

Зеленський обговорив з Макроном постачання ракет для ППО та дипломатичні кроки

Заява лідерів ЄС та Великої Британії: Безпека в Арктиці має бути досягнута союзниками по НАТО із дотриманням принципів Статуту ООН

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА