Інтерфакс-Україна
13:54 12.07.2024

ЄС і Нідерланди запускають новий проєкт на EUR8 млн для посилення матеріально-технічного забезпечення МВС України

1 хв читати
ЄС і Нідерланди запускають новий проєкт на EUR8 млн для посилення матеріально-технічного забезпечення МВС України

Консультативна місія ЄС в Україні за підтримки уряду Нідерландів запускає новий проєкт на EUR8 млн "Підтримання органів сектору цивільної безпеки у реалізації стабілізаційних заходів та відновленні державного управління, безпеки та соціальної згуртованості на звільнених та прилеглих територіях України", повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ України.

Як зазначається в телеграм-каналі відомства, презентація проєкту за участю посла Королівства Нідерландів в Україні Йоганнеса де Мола відбулася в п'ятницю, 12 липня.

"Ми високо цінуємо вашу підтримку силам цивільної безпеки, зокрема органам системи МВС України, які виконують ключові функції з утримання безпекової стабільності всередині країни, при цьому безпосередньо беручи також участь у відбитті ворога на передовій", - зазначила на зустрічі заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко.

У відомстві повідомляють, що проєкт значно посилить матеріально-технічне забезпечення підрозділів МВС, і передбачає не лише консультативну допомогу та дорадчу функцію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

Зеленський на "Рамштайн" закликав партнерів прискорити процес координації Коаліції охочих

Головна надія РФ на перемогу полягає в тому, щоб США припинили допомогу Україні - CSIS

Сейм Польщі розгляне вотум довіри уряду Туска 11 червня – ЗМІ

США не визначилися щодо подальшої військової підтримки Україні, бо Трамп зацікавлений у завершенні війни – постпред при НАТО

Результати президентських виборів у Польщі вплинуть на майбутні парламентські вибори - заступник голови фракції "Голос"

Рада має намір утворити Спеціалізовані окружний та апеляційний адмінсуди

Грем про заяву Медведєва: ви дали зрозуміти світові, що Росія не зацікавлена у мирі

Трамп вже втратив терпіння в урегулюванні російсько-української війни – посол США в Туреччині

Кандидат на голову БЕБ представив план реформування на перші 100 днів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА