11:00 09.01.2025

До відома: про пресконференцію у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Сонце, вітер, біогаз: як "зелена" енергетика допоможе Україні вистояти у 2025 році"

1 хв читати

У четвер, 9 січня, об 11.00 у пресцентрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться пресконференція на тему "Сонце, вітер, біогаз: як "зелена" енергетика допоможе Україні вистояти у 2025 році".

Обговорюватимуться: досягнення та виклики відновлювальної енергетики в Україні на порозі 2025 року, як ВДЕ можуть посилити енергетичну стійкість країни, які перспективи експорту українського біометану до Європи, як "зелена" генерація може допомогти бізнесу, громадам та звичайним українцям, а також як зберегти та посилити професійні енергетичні кадри для захисту та відновлення енергетичної інфраструктури України.

Учасники: голова правління Global 100% RE Ukraine, президент ПрАТ "МХП Еко Енерджи" Олександр Домбровський; голова правління Біоенергетичної асоціації України Георгій Гелетуха; голова правління Асоціації сонячної енергетики України Владислав Соколовський; голова правління Української вітроенергетичної асоціації Андрій Конеченков (вул. Рейтарська, 8/5-А).

Трансляція буде доступна на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна".

Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

Додаткова інформація за тел. +38 (066) 727-27-96.

 

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Суспільно-політичні настрої українців

Радикальна зміна зовнішньої і внутрішньої політичної ситуації. Які подальші сценарії?

Відновлення під питанням. Що заважає бізнесу долучитись до проєктів відбудови критичної інфраструктури? Погляд Ради бізнес-омбудсмена

Презентація проєкту реформи системи мобілізації - концепції впровадження часткової військової служби, яка зробить мобілізаційний процес в Україні ефективнішим

Саміт "Виклики сьогодення": те, що робить наше життя осмисленим

До відома: про скасування брифінгу в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Покращення паліативної допомоги на рівні первинної медичної допомоги"

Приватна медицина в Україні: три роки війни та подальші виклики

Екологи почали суд з Київрадою, яка заблокувала створення заповідних об'єктів

Чого Україні очікувати від Трампа?

Екологи виграли апеляційний суд проти Кабміну України на захист Мархалівського лісу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА