Інтерфакс-Україна
14:00 24.06.2025

Презентація книги екс-генерального прокурора України Віктора Шокіна "Міжнародна корупція Джо Байдена та моя боротьба як Генерального прокурора незалежної України"

1 хв читати
Презентація книги екс-генерального прокурора України Віктора Шокіна "Міжнародна корупція Джо Байдена та моя боротьба як Генерального прокурора незалежної України"

У вівторок, 24 червня, о 14.00 у пресцентрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться презентація книги екс-генерального прокурора України Віктора Шокіна "Міжнародна корупція Джо Байдена та моя боротьба як Генерального прокурора незалежної України".

Учасники: екс-генеральний прокурор України Віктор Шокін (онлайн); доктор юридичних наук, шеф-редактор газети "Юридичний вісник України", видавець книги Віктор Ковальський; адвокат, науковець, старший науковий співробітник Інституту держави і права імені В. Корецького Микола Сірий (вул. Рейтарська, 8/5-А).

Трансляція буде доступна на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна".

Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

 

 

ОСТАННЄ

До відома: про дискусію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи наближається кінець війни?"

До відома: про засідання дискусійного клубу "Столичний регіон" в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як діяльність та бездіяльність правоохоронців впливає на відбудову, інвестиційний клімат, обороноздатність"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Якою має бути освіта в часи війни: план дій"

До відома: про дискусію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "34-ий День Незалежності України: чи вдасться відстояти суверенітет держави?"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Екологи виграли суд проти Київради та її колишнього секретаря Бондаренка на захист заповідних об'єктів"

До відома: про скасування анонсованої на 12 серпня пресконференції в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи виживе "АрселорМіттал Кривий Ріг" в умовах найвищих в Європі цін на електроенергію"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Апеляційний суд визнав незаконним виділення землі під Національний військовий меморіальний комплекс біля села Мархалівка"

До відома: про засідання дискусійного клубу "Столичний регіон" в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Проблеми та перспективи організації реабілітації військових на Київщини: позитивні приклади та системні недоліки"

До відома: про скасування пресконференції в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Законодавче регулювання антикорупційної системи: між ефективністю та контролем"

До відома: про перенесення на 30 липня пресконференції в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Законодавче регулювання антикорупційної системи: між ефективністю та контролем"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА