Інтерфакс-Україна
12:00 25.08.2025

До відома: про дискусію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи наближається кінець війни?"

1 хв читати

У понеділок, 25 серпня, о 12.00 у пресцентрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться дискусія на тему "Чи наближається кінець війни?".

Учасники: політичний експерт Костянтин Матвієнко; голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко; політолог, співзасновник Національної платформи стійкості та згуртованості Олег Саакян (вул. Рейтарська, 8/5-А).

Трансляція буде доступна на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

ОСТАННЄ

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Створення Національної асоціації лобістів України - початок прозорої європейської практики лобіювання в Україні"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Посилення енергетичної стійкості громад шляхом впровадження розподіленої генерації в Україні"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ставлення громадян до ТОП-50 країн – найбільших торговельних партнерів України"

До відома: про дискусію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Перспективи загальних виборів в Україні"

До відома: про пресконференцію у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ініціативи МОН та їх наслідки"

До відома: про пресконференцію у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Пацієнтські організації просять державу розблокувати ресурси для закупівлі інноваційних ліків для пацієнтів з онкологічними та орфанними захворюваннями"

У понеділок на Майдані в Києві друзі та побратими вшанують памʼять Андрія Парубія

До відома: про засідання дискусійного клубу "Столичний регіон" в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як діяльність та бездіяльність правоохоронців впливає на відбудову, інвестиційний клімат, обороноздатність"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Якою має бути освіта в часи війни: план дій"

До відома: про дискусію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "34-ий День Незалежності України: чи вдасться відстояти суверенітет держави?"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА