11:00 12.10.2017

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" організаторів "конопляного" Маршу свободи-2017 за зміни в державній наркополітиці

1 хв читати

У четвер, 12 жовтня, об 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція організаторів "конопляного" Маршу свободи-2017 за зміни в державній наркополітиці, який відбудеться 28 жовтня в Києві.

Ліки з коноплі і перспектива законного доступу українців до лікування медичним канабісом та препаратами на його основі. Що стоїть на заваді науковим дослідженням терапевтичної цінності канабіноїдів в Україні?

Декриміналізація - зміни до законодавства на часі. Чому необхідно декриміналізувати зберігання незначних кількостей канабісу для особистих потреб (без мети збуту) і що думають в уряді з цього приводу?

Учасники: прес-аташе Маршу свободи Тарас Ратушний, провідний науковий співробітник Інституту фізіології ім. О.Богомольця НАН України, кандидат біологічних наук Дмитро Ісаєв, юрист ГО "Єдиний досвід" (United Experience) Геннадій Шабас, голова ГО "Афіна - жінки проти раку" Ніна Резніченко, голова ГО "Українська конопляна асоціація" Олександр Чижов (вул. Рейтарська, 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація www.marshsvobody.in.ua, https://www.facebook.com/events/484608094884378/, тел. (095) 805-07-70.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Що криється за 26 млрд грн боргу, які група "Нафтогаз" намагається "повісити" на облгази?"

До відома: про СКАСУВАННЯ прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Стратегічна рамка виборів президента: новий курс країни або нафталінові обіцянки"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "В очікуванні президентських виборів: настрої українців"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" щодо підсумків конкурсу на розробку логотипу клубного чемпіонату світу з веслування на човнах "Дракон" (IСF) -2019

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Тиск на малий і середній бізнес в Україні з боку правоохоронних органів: корупція у сфері дитячого харчування в навчальних закладах та медичних установах Києва та області"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" ГО "Поступ" з приводу презентації "Доктрини Громадянської республіки"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Хто наказав поліції розігнати мирний мітинг?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "СЕТАМ: як зламати схеми оточення Януковича та стати ефективним антикорупційним IT-продуктом у держсекторі"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Стан свободи слова в Україні"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Стан свободи слова в Україні"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА