10:00 17.05.2018

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Нове у відносинах між Київводоканалом і споживачами після набуття чинності закону "Про житлово-комунальні послуги"

1 хв читати

У четвер, 17 травня, о 10.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Нове у відносинах між Київводоканалом і споживачами після набуття чинності закону "Про житлово-комунальні послуги". Учасники: заступник генерального директора ПАТ "Акціонерна компанія "Київводоканал" Вадим Сторожук; директор розрахункового департаменту ПАТ "Акціонерна компанія "Київводоканал" Валерій Люлін; директор департаменту правового забезпечення ПАТ "Акціонерна компанія "Київводоканал" Катерина Швець; заступник директора департаменту - начальник управління пільг, державної та регіональної допомоги виконавчого органу Київської міської ради КМДА Максим Бученко; т. в. о. генерального директора концерну "Центр комунального сервісу" Андрій Щербина; начальник інформаційного управління - прес-секретар ПАТ "Акціонерна компанія "Київводоканал" Вікторія Яковлєва (вул. Рейтарська, 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Приховані інтереси Верховної Ради"

"Патріотичний бандитизм: шокуючі відеоматеріали про події в Дніпропетровській області у 2014 році"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Патріотичний бандитизм: шокуючі відеоматеріали про події в Дніпропетровській області у 2014 році"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Гостиний двір - хто блокує відновлення будівлі"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" групи кандидатів на посаду директора Українського інституту при МЗС

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Робота за інструкціями призвела до паралічу Укрзалізниці"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Захисники Насірова просять президента захистити адвокатуру від НАБУ"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Вибори президента 2019: чи замінять "чорні" технології реальні національно значущі ідеї?"

До відома: про прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Правоохоронні органи на службі в "чорних" рейдерів"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Шулявська розв'язка: змиритися не можна боротися?"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА