10:00 17.05.2018

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Нове у відносинах між Київводоканалом і споживачами після набуття чинності закону "Про житлово-комунальні послуги"

1 хв читати

У четвер, 17 травня, о 10.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Нове у відносинах між Київводоканалом і споживачами після набуття чинності закону "Про житлово-комунальні послуги". Учасники: заступник генерального директора ПАТ "Акціонерна компанія "Київводоканал" Вадим Сторожук; директор розрахункового департаменту ПАТ "Акціонерна компанія "Київводоканал" Валерій Люлін; директор департаменту правового забезпечення ПАТ "Акціонерна компанія "Київводоканал" Катерина Швець; заступник директора департаменту - начальник управління пільг, державної та регіональної допомоги виконавчого органу Київської міської ради КМДА Максим Бученко; т. в. о. генерального директора концерну "Центр комунального сервісу" Андрій Щербина; начальник інформаційного управління - прес-секретар ПАТ "Акціонерна компанія "Київводоканал" Вікторія Яковлєва (вул. Рейтарська, 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Врятувати ліси України: народні депутати подали до суду на Кабінет Міністрів України за невиконання екологічного законодавства"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Публічні закупівлі: ефект ProZorro. Цінові тренди товарних груп у 2013-2017 роках"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Державні закупівлі: ефект ProZorro. Цінові тренди товарних груп у 2013-2017 роках"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Екологія і політика в Україні"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Партія "Основа" представляє голову Київської міської організації партії В.Колота"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Тимофія Нагорного звинувачують у держзраді через участь у Марші миру в Москві на запрошення Бориса Нємцова"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами соціологічного дослідження на тему "Соціально-політична ситуація на Харківщині: вересень 2018"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Відкрите звернення громадськості до уряду: право на житло вимушених переселенців має бути забезпечене в усіх регіонах України"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Аспекти виключення Росії з Інтерполу: підстави та необхідність"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Тиск з боку корумпованих працівників правоохоронних органів проти керівників і членів Української асоціації власників зброї"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА