13:00 17.09.2018

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Порушення прав міноритарних акціонерів українських підприємств. Неконституційність процедури squeeze-out"

1 хв читати

У понеділок, 17 вересня, о 13.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему: "Порушення прав міноритарних акціонерів українських підприємств. Неконституційність процедури squeeze-out". Учасники: народний депутат України Ігор Луценко; міноритарний акціонер ПрАТ "Металургійний комбінат "Азовсталь", Маріупольського металургійного комбінату (ММК) ім. Ілліча Анна Робейко; директор юридичного департаменту ПрАТ КУА "КІНТО" Олександра Кологойда; президент ПрАТ КУА "КІНТО" Сергій Оксаніч; керуючий активами КУА "АРТ-КАПІТАЛ" , голова комісії УАІБ з управління активами публічних ІСІ В'ячеслав Король; міноритарний акціонер ПрАТ "Полтавський ГЗК" Максим Гарус (вул. Рейтарська, 8/5-А). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (066) 137-09-12.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Прес-конференція у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "OpenMarket звітує про хід виконання “дорожньої карти”

Брифінг у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами подання про сексуальне насильство під час збройного конфлікту на сході України в офіс прокурора Міжнародного кримінального суду в Гаазі

Прес-конференція у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Перспективи розвитку системи електронного обліку деревини як інструменту контролю за заготівлею і продажем деревини"

Прес-конференція у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Раптова серцева смерть: встигни врятувати!"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ситуація навколо спроби захоплення фермерського господарства "Строгого О.Ф" у Харківській області: юридичний аспект"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ситуація навколо спроби захоплення фермерського господарства "Строгого О.Ф." у Харківській області: юридичний аспект"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна", присвячену випуску журналу "Україна по-арабськи" - Економічний вісник" арабською мовою для читачів арабського світу

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "OpenMarket (ДП "СЕТАМ") став майданчиком для продажу прав оренди державної землі"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" медичної мережі "Добробут" на тему "Рік по тому. Підсумки та досягнення першої приватної кардіохірургії в Україні"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Київ стає російськомовним? Навіть міжнародні компанії відмовляються обслуговувати українців українською мовою"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА