10:00 12.02.2019

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Корупція в Україні - погляд бізнесу. Результати дослідження UNIC"

1 хв читати

У вівторок, 12 лютого, о 10.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Корупція в Україні - погляд бізнесу. Результати дослідження UNIC", де буде представлено результати опитування українських компаній щодо рівня корупції в діяльності органів державної влади та її місця серед наявних перешкод для ведення бізнесу в Україні. Учасники: голова Секретаріату UNIC Ганна Герасимчук; експерт з аналізу політики Transparency International Україна Олександр Калітенко; партнер ЮФ Arzinger, член виконавчого комітету UNIC Лана Сінічкіна (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація журналістів за тел. та через e-mail: (095) 419-67-98, d.kovalenko@prhouse.com.ua (Дар’я Коваленко), (067) 465-54-26, krasnenkova@prhouse.com.ua (Наталія Красненкова).

 

 

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Скільки коштів спрямовують на встановлення безкоштовних лічильників газу? Скільки грошей потрібно, щоб забезпечити всіх споживачів газу індивідуальними засобами обліку?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як телеканали, онлайн-медіа та соціальні мережі висвітлюють виборчі перегони?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Суспільно-політичні настрої населення України: січень-лютий-2019"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Вибори 2019. Проблеми зовнішнього і внутрішнього втручання в їхній процес"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Вибори-2019: роль правоохоронних органів у забезпеченні законності виборчого процесу"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" з приводу нападів на депутата Київради від ВО "Свобода" В.Назаренка

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Зняття економічної блокади з Донбасу - крок до миру"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ветерани АТО, волонтери й патріоти за чесні та прозорі вибори без фальсифікацій"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" ректора Донецького національного медичного університету

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Незаконне затримання, побиття і грабіж поліцією учасників ініціативи "Хто замовив Катерину Гандзюк"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА