12:00 20.02.2019

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Громадськість за усвідомлений вибір президента України"

1 хв читати

У середу, 20 лютого, о 12.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться спільна прес-конференція громадської ініціативи "Виборча Рада UA" та "Реанімаційного пакета реформ" на тему "Громадськість за усвідомлений вибір президента України". Учасники: експерт у галузі права, голова правління Центру політико-правових реформ, викладач Національного університету "Києво-Могилянська академія" Ігор Коліушко; доктор філософських наук, керівник відділу в Інституті філософії НАН України Євген Бистрицький; голова правління ВГО "Громадянська мережа "ОПОРА" Ольга Айвазовська, член правління Центру політико-правових реформ, співголова Ради "Реанімаційного пакета реформ" Юлія Кириченко (вул. Рейтарська 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (098) 053-60-13, shulimovstas@gmail.com (менеджер Школи політичної аналітики НаУКМА Станіслав Шулима), тел. (067) 722-09-61, dan23477780@gmail.com (менеджер Школи політичної аналітики НаУКМА Данило Метельський), тел. (095)153-25-42, yarineyy@gmail.com (керівник комунікаційного напряму "РПР" Ярина Бусол).

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Так хто ж здав наш Крим?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Перезавантаження "мінського формату": нові обличчя"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Розвиток прямої демократії в Україні: оголошення про співпрацю між Українським інститутом прямої демократії та Swiss Democracy Foundation"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Кедри повертаються на українські землі. Забута історія та відродження багатих, могутніх, цілющих лісів країни"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" політичної партії "Слуга народу" про старт виборчої кампанії

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Іпотека після виборів: чого очікувати покупцям житла, до чого готуватися забудовникам"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Дочасні вибори парламенту - основна інтрига та головні суперники"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ремінь або розтин - в Україні стартує інформаційна кампанія про ремені безпеки в авто"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Дії "Нафтогазу України" поставили під загрозу доставку газу споживачам у Дніпропетровській області"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Конфесійна структура і створення Православної церкви України: результати соціологічного опитування"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА