12:00 18.03.2019

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" учасників руху "Люди важливі" щодо формування "Кадрового резерву України"

1 хв читати

У понеділок, 18 березня, о 12.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція учасників руху "Люди важливі" щодо формування "Кадрового резерву України": є вакансії для 1000 порядних професіоналів. Учасники: перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов; депутат Київської міської ради, голова депутатської групи "Київська команда" Сергій Гусовський; керівник Офісу ефективного регулювання (BRDO) Олексій Гончарук; підприємець, куратор "Кадрового резерву України" Олена Шуляк; керівник Українського інституту майбутнього Віктор Андрусів (вул. Рейтарська, 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (099) 020-09-25 (Анастасія Климчук), www.lyudy.com.ua.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Підготовка до ЗНО стає ще доступнішою та ефективнішою"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Телеканали "112 Україна" та NewsOne оголошують про підписання угоди з відомими міжнародними компаніями щодо проведення всеукраїнського екзитполу 31 березня 2019 року"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Діалог із владою щодо вирішення питання про знесення житлового комплексу "Перспектива"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" щодо припинення електропостачання найбільшим боржникам Києва

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Корвалол" - 60 років на ринку. Як захистити бренд і не стати прецедентом для заробітку недобросовісних конкурентів"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як нелегальний гральний бізнес бореться з легальним спортивним покером руками правоохоронців"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Вибори-2019: хто і з якою метою маніпулює темою підкупу виборців?"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Що відбувається з реформою прокуратури? Хто перемагає - "стара система" чи "новий підхід"?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "НКРЕКП почала перевіряти облгази: перші результати"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" щодо розширення карпатських національних парків і збереження Світової спадщини ЮНЕСКО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА