14:00 16.05.2019

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Нагорода за досягнення в порятунку тварин і гуманізацію суспільства Shining World Compassion Award уперше в Україні"

1 хв читати

У четвер, 16 травня, о 14.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Нагорода за досягнення в порятунок тварин і гуманізацію суспільства Shining World Compassion Award уперше в Україні". Разом із нагородою передано $25000 для ремонту притулку для тварин. Учасники: представники міжнародної організації The Supreme Master Ching Hai International Association Улзії Сайхан і Бет Болд; директор департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Київської міської державної адміністрації Андрій Фіщук; журналістка, відома захисниця тварин і засновниця першого в Україні притулку для тварин у Пироговому Тамара Тарнавська (вул. Рейтарська, 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (063) 630-60-81.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про онлайн-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Місцеві вибори: кампанія розпочалася!"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Державне рейдерство чи нова інвестиційна політика для зеленої енергетики?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Суспільно-політичні орієнтації населення України: квітень-2020"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Закон 466-IX: виробництво мастильних матеріалів в Україні під загрозою зупинення і зникнення"

До відома: про брифінг у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" адвокатів П.Порошенка та А.Герасимова на тему "Як фабрикують справи проти опозиції"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "ЕнергоКриза чи ЕнергоГра? Чим загрожує зміна правил? Проблеми та шляхи розвитку "зеленої" енергетики, та в чиїх руках її майбутнє"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Незаконні рішення ВАКС про обрання запобіжного заходу у справі VAB банку"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Незаконні рішення ВАКС про обрання запобіжних заходів у справі VAB банку"

До відома: про онлайн-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Дорожній бізнес закликає припинити дискримінацію під час тендерних закупівель"

До відома: про онлайн-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Моніторинг електоральних орієнтацій за результатами експрес-опитування населення Києва"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА