12:30 16.05.2019

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему: "Забезпечення прозорості у проведенні електронних аукціонів відповідно до вимог нового Кодексу України про процедури банкрутства: виклики та ризики"

1 хв читати

(зміни в складі учасників - замість представника НБУ очікується участь представника Незалежної асоціації банків України)

У четвер, 16 травня, о 12:30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему: "Забезпечення прозорості у проведенні електронних аукціонів відповідно до вимог нового Кодексу України про процедури банкрутства: виклики та ризики". Учасники: директор Асоціації "Біржові та електронні майданчики" Олег Падалка, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, в. о. директора ДП "Прозорро. Продажі" Олексій Соболев, член правління Асоціації правників України Юліан Хорунжий,  координатор комітету з питань правового забезпечення діяльності банків та захисту прав кредиторів Незалежної асоціації банків України Вячеслав Лисенко (вул. Ретарська, 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Вибори до парламенту. Фінал"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Факел"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Електоральна ситуація у виборчому окрузі №96 напередодні виборів"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" про підсумки парламентської виборчої кампанії

До відома: про СКАСУВАННЯ прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як збивають сильних кандидатів у Києві: заява кандидата в народні депутати України В.Прокопіва про незаконні методи ведення кампанії в 211 окрузі Києва"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Моніторинг електоральних орієнтацій населення України"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Виявлення корупційної складової в бізнесі, пов'язаному з кандидатами за 222-м мажоритарним округом"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "План реформ Смешка в секторі національної безпеки та оборони"

До відома: про ПЕРЕНЕСЕННЯ прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Моніторинг електоральних орієнтацій населення України"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Посіпак Кремля - в тюрму: законодавча ініціатива партії "Голос"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА