12:30 16.05.2019

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему: "Забезпечення прозорості у проведенні електронних аукціонів відповідно до вимог нового Кодексу України про процедури банкрутства: виклики та ризики"

1 хв читати

(зміни в складі учасників - замість представника НБУ очікується участь представника Незалежної асоціації банків України)

У четвер, 16 травня, о 12:30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему: "Забезпечення прозорості у проведенні електронних аукціонів відповідно до вимог нового Кодексу України про процедури банкрутства: виклики та ризики". Учасники: директор Асоціації "Біржові та електронні майданчики" Олег Падалка, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, в. о. директора ДП "Прозорро. Продажі" Олексій Соболев, член правління Асоціації правників України Юліан Хорунжий,  координатор комітету з питань правового забезпечення діяльності банків та захисту прав кредиторів Незалежної асоціації банків України Вячеслав Лисенко (вул. Ретарська, 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про онлайн-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Місцеві вибори: кампанія розпочалася!"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Державне рейдерство чи нова інвестиційна політика для зеленої енергетики?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Суспільно-політичні орієнтації населення України: квітень-2020"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Закон 466-IX: виробництво мастильних матеріалів в Україні під загрозою зупинення і зникнення"

До відома: про брифінг у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" адвокатів П.Порошенка та А.Герасимова на тему "Як фабрикують справи проти опозиції"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "ЕнергоКриза чи ЕнергоГра? Чим загрожує зміна правил? Проблеми та шляхи розвитку "зеленої" енергетики, та в чиїх руках її майбутнє"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Незаконні рішення ВАКС про обрання запобіжного заходу у справі VAB банку"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Незаконні рішення ВАКС про обрання запобіжних заходів у справі VAB банку"

До відома: про онлайн-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Дорожній бізнес закликає припинити дискримінацію під час тендерних закупівель"

До відома: про онлайн-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Моніторинг електоральних орієнтацій за результатами експрес-опитування населення Києва"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА