12:30 02.07.2019

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему можливих рейдерських дій щодо врожаю данської компанії "ДФУ Агро"

1 хв читати

У вівторок, 2 липня, о 12.30 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему можливих рейдерських дій щодо врожаю данської компанії "ДФУ Агро" (дочірньої компанії ТОВ "Дан-Фарм Україна"). Учасники: директор ТОВ "ДФУ Агро" Вадим Шестаков, директор департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Владислав Власюк, заступник голови Житомирської обласної адміністрації Олексій Ясюнецький, директор агенції регіонального розвитку Житомирської області Артем Сачук, адвокат Андрій Гук, представник Інвестиційного фонду для країн, що розвиваються (IFU), державного фонду Данії, що є акціонером ТОВ "ДФУ Агро" Олексій Пархомчук (вул. Рейтарська, 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" з нагоди презентації аналітичного звіту на тему "Примусове переселення"

До відома: про дискусію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Зовнішній вектор української політики - успіхи і поразки"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Екологи виступають за обрання гідного місця для військового кладовища"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ставлення українців до країн Східної Азії та Близького Сходу"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Рівень стійкості та згуртованості українців: результати травневого дослідження та динаміка суспільних змін"

До відома: про дискусію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Вплив інфраструктурної недостатності на суспільні настрої та політичні перспективи"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Загроза знищення заповідних лісів Полісся - дозвіл на видобуток торфу"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Розподілена генерація. Як Україні пережити зиму 2024/2025"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Вплив CBAM на вітчизняних експортерів"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Розвиток м'ясної галузі в умовах війни, відкриття експорту свинини, збереження рентабельності в ланцюзі "Зерно. Свині. М'ясо"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА