12:00 30.07.2019

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Акції Apple Inc. на "Українській біржі" - перша ластівка нового класу інструментів довгострокового заощадження"

1 хв читати

У вівторок, 30 липня, о 12.00 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Акції Apple Inc. на "Українській біржі" - перша ластівка нового класу інструментів довгострокового заощадження". Учасники: член Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку Олександр Панченко; голова правління Національного депозитарію України Миндаугас Бакас; директор з розвитку бізнесу "Української біржі" Олексій Сухоруков; директор КУА "Ел.Ді.Ассет Менеджмент" Анна Височанська; голова українського підрозділу європейської інвестиційної компанії EXANTE Володимир Позній; директор ТОВ "БТС Брокер" Роман Осипов. До участі в обговоренні запрошуються журналісти, інституційні (КУА, КІФ, НПФ) та приватні інвестори (вул. Рейтарська, 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (067) 452-53-11 (Роман Осипов, директор "БТС Брокер").

 

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Протистояння Віктора Шокіна з екс-віце-президентом США Байденом. Американський слід в отруєнні екс-генпрокурора"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами дослідження "Незаконний обіг і використання зброї в Україні"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи почув президент вимоги медичних працівників?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" щодо обшуків МВС в Ukrainian Cyber Alliance

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" щодо національної прем'єри балету "Спартак" у ХНАТОБ/Схід Opera

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Інвестиційний клімат в Україні, або як і чому влада встромляє палиці в колеса інвесторам"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Україна напередодні медового сезону: тренди та прогнози"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Мерія міста Дніпро та мер Дніпра Борис Філатов подають позов до пресслужби СБУ щодо захисту ділової репутації через системне розповсюдження неправдивої інформації"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи почує президент профспілки, підприємців, аграріїв і журналістів?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Об'єднання Міністерства екології та Міністерства енергетики призвело до критичного екологічного стану в Україні"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА